Zásady ochrany osobních údajů GDPR

Vážení zákazníci, v souvislosti s vejitím v platnost Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) od 25.5.2016 bychom Vás rádi informovali o způsobu nakládání s Vašimi údaji naším obchodem MatraceDormeo.cz (IČ: 76008771).

K Vašim osobním údajům přistupujeme vždy výhradně za účelem úkonů souvisejících s plněním Vašich objednávek, nebo na základě Vašich dalších přání a požadavků v rozsahu, který nám vymezíte svým souhlasem jenž je v případě potřeby vyžádán. Dále mimo zanesení do účetnictví a informací nezbytně předaných dopravci (adresa doručení, telefon) nepředáváme Vaše údaje žádným společnostem a nepoužíváme je k šíření nevyžádané reklamy, ani je jinak nezpracováváme.

Při vytváření objednávky máte u nás možnost vytvořit jednorázově objednávku bez udělení souhlasu k uchování Vašich osobních údajů, v takovém případě Vaše údaje zůstanou v našem systému jen do splnění objednávky, tedy do doručení objednávky a po dobu nezbytně nutnou pro přenos do našeho účetního systému. Následně jsou z objednávky vymazány Vaše celé jméno, veškeré adresy, email a Váš dočasný zákaznický účet se všemi údaji je smazán. Nadále lze objednávku dohledat podle jejího čísla, neobsahuje již ale údaje o zákazníkovi, nýbrž jen seznam objednaného zboží a ceny.
V případě, že se rozhodnete u nás pozděj nakoupit znovu, je třeba opět vyplnit veškeré údaje.

V případě udělení souhlasu s uložením Vašich údajů v systému našeho eshopu je Váš zákaznický účet veden až do případného odebrání souhlasu včetně historie objednávek, kterou si můžete kdykoliv zobrazit po přihlášení pomocí přihlašovacích údajů, jenž jsou Vám zaslány na Vaší emailovou adresu.

Všechny osoby, jenž mají během vyřizování objednávek přístup k osobním údajům jsou vázáni prohlášením o mlčenlivosti.

Vaše IP adresa je: 44.223.39.67
Matrace www.matracedormeo.cz - On-line shop Autorizovaného prodejce sortimentu značky DORMEO.